Home » Articole » Bogdan Stancu, două goluri și o pasa de gol în victoria lui Genclerbirligi

Bogdan Stancu, două goluri și o pasa de gol în victoria lui Genclerbirligi

genderviligifd654asd6f54s

Romanul Bogdan Stancu , atacantul celor de la  Genclerbirligi (Turcia) a marcat două goluri şi a dat o pasă dr gol în partida pe care echipa sa, Genclerbirligi, a câştigat-o, pe teren propriu, cu scorul de 3-1, în faţa formaţiei Akishar , din etapa a 13-a a Super Ligii din Turcia. Stancu, care a fost titular până în minutul 87, cand a fost inlocuit de Sahin , si  a înscris în minutele 60 şi 67, primul gol din penalty, şi a pasat decisiv la reuşita lui Djalma din minutul 70. VIDEO AICI . Fundaşul Iasmin Latovlevici , coechipier cu Bogdan Stancu , nu a fost convocat pentru acest meci nici macar in postura de rezerva.